TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O. +48 71 315 31 15

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy wychodzą na przeciw oczekiwaniom Klientów. Przywiązują szczególną uwagę do obsługi Klienta, która zawsze jest na wysokim i profesjonalnym poziomie. Ponadto nasi pracownicy zapewnią Ci poczucie, że Twoje życzenia są traktowane indywidualnie, tak żebyś mógł poczuć się wyjątkowo.

Team Member

Michał Najdek

Dyrektor Zarządzający

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 605 239 563
E-mail
michal.najdek@team.pl
Team Member

Daniel Klik

Kierownik Sprzedaży

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 691 777 732
E-mail
daniel.klik@team.pl
Team Member

Anna Najdek

Koordynator Salonu

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 695 626 277
E-mail
anna.najdek@team.pl
Team Member

Katarzyna Sanderska

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 609 340 450
E-mail
katarzyna.sanderska@team.pl
Team Member

Kamil Cieplik

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 887 334 444
E-mail
kamil.cieplik@team.pl
Team Member

Marek Dworak

Kierownik Serwisu

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 609 655 253
E-mail
marek.dworak@team.pl
Team Member

Marcin Owczarek

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 697 120 332
E-mail
marcin.owczarek@team.pl
Team Member

Jacek Szkudlarek

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 661 616 764
E-mail
jacek.szkudlarek@team.pl
Team Member

Wojciech Chowaniec

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 693 222 443
E-mail
wojciech.chowaniec@team.pl
Team Member

Szymon Zacharz

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 792 888 955
E-mail
szymon.zacharz@team.pl
Team Member

Rafał Świtoń

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 884 888 977
E-mail
rafal.switon@team.pl
Team Member

Radosław Sztandera

Doradca Serwisowy ds. Części

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 605 647 709
E-mail
radoslaw.sztandera@team.pl
Team Member

Agnieszka Polanowska

Specjalista ds. Produktów Finansowych

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 536 888 933
E-mail
agnieszka.polanowska@team.pl
Team Member

Justyna Pietrzak

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 732 888 963
E-mail
justyna.pietrzak@team.pl
Team Member

Piotr Różycki

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 609 123 488
E-mail
piotr.rozycki@team.pl
Team Member

Grzegorz Błoński

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 792 133 777
E-mail
grzegorz.blonski@team.pl
Team Member

Marcin Frankowski

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 71 315 31 15
Kom
+48 723 123 410
E-mail
marcin.frankowski@team.pl
Team Member

Elżbieta Poczekajczyk

Asystent Serwisu

Telefon
+48 71 315 31 15
E-mail
elzbieta.poczekajczyk@team.pl
Team Member

Marta Jaziewicz

Recepcja

Telefon
+48 71 315 31 15
E-mail
marta.jaziewicz@team.pl